ДОБРЕ ДОШЛИ!

Остават ти три реда до това да станеш част от най-вълнуващата и бързорастяща футболна общност в България!
Защо да го направиш ли? Виж тук:
  • ще добавяш любими отбори в личния си профил и ще получаваш новини за тях;
  • ще коментираш в общността на mach.bg;
  • ще печелиш специални значки, с които да се отличаваш сред общността;
  • ще печелиш награди от редовни съревнования и конкурси;
  • ще даваш своите прогнози и ще получаваш специални бонуси;
  • ще получаваш безплатни прогнози и съвети как най-добре да заложиш парите си.

НЕ ГУБИ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ!

ХИЛЯДИ ФЕНОВЕ ТЕ ОЧАКВАТ!

main-background-stars

лиги/купи

Efbet лига
новини класиране програма
Втора лига
новини класиране програма
Купа на България
новини класиране програма

отбори

Левски
новини класиране програма
ЦСКА
новини класиране програма
Лудогорец
новини класиране програма
Черно море
новини класиране програма
Англия

Англия

Премиър лийг
новини класиране програма
ФА Къп
новини класиране програма
Германия

Германия

Бундеслига
новини класиране програма
Купа на Германия
новини класиране програма
Италия

Италия

Серия А
новини класиране програма
Купа на Италия
новини класиране програма
Испания

Испания

Ла лига
новини класиране програма
Купа на Краля
новини класиране програма
Свят

Свят

Шампионска лига
новини класиране програма
Лига Европа
новини класиране програма
Лига на конф.
новини класиране програма
Франция

Франция

Лига 1
новини класиране програма
Купа на Франция
новини класиране програма

световен футбол

Полша

лиги

Екстракласа лиги - Екстракласа

класиране на отборите

позиция#
Отбор
М
П
Р
З
GF
GA
ГР
Т
Форма
1
Ягелония
28
15
7
6
64
38
64-38
52
З
Р
П
П
П
2
Шльонск Вроцлав
28
14
8
6
38
26
38-26
50
З
П
Р
Р
З
3
Лех Познан
28
13
9
6
40
32
40-32
48
З
П
Р
П
Р
4
Погон Шчечин
28
14
5
9
54
32
54-32
47
П
З
П
Р
З
5
Раков Ченстохова
28
12
10
6
50
31
50-31
46
Р
З
Р
Р
П
6
Легия Варшава
28
12
10
6
43
33
43-33
46
Р
Р
П
П
З
7
Горник Забже
28
13
6
9
38
32
38-32
45
П
П
З
П
Р
8
Видзев Лодз
28
11
6
11
36
36
36-36
39
Р
П
П
Р
П
9
Стал Мелец
28
10
8
10
33
34
33-34
38
Р
З
Р
Р
П
10
Радомяк Радом
28
9
8
11
34
43
34-43
35
З
П
Р
З
П
11
Заглембе Любин
27
9
8
10
30
39
30-39
35
З
Р
Р
П
П
12
Краков
28
6
14
8
38
39
38-39
32
П
Р
З
Р
Р
13
Варта Познан
28
7
10
11
26
33
26-33
31
П
З
Р
З
З
14
Пяст Гливице
27
5
14
8
26
32
26-32
29
З
Р
З
П
З
15
Гора Неполомице
28
6
11
11
34
46
34-46
29
П
Р
Р
Р
З
16
Корона Киелце
28
5
12
11
30
38
30-38
27
З
П
З
Р
З
17
LKS Лодз
28
5
6
17
26
58
26-58
21
П
Р
З
Р
П
18
Рух Хожув
28
2
14
12
29
47
29-47
20
З
Р
Р
З
З

програма

Екстракласа, Полша Екстракласа, Полша - Кръг 29
Корона Киелце
16:00 vs
Радомяк Радом
Петък, 19 април, 2024
Раков Ченстохова
18:30 vs
Горник Забже
Петък, 19 април, 2024
Погон Шчечин
13:00 vs
Пяст Гливице
Събота, 20 април, 2024
Рух Хожув
15:30 vs
Видзев Лодз
Събота, 20 април, 2024
Заглембе Любин
18:00 vs
Ягелония
Събота, 20 април, 2024
Краков
10:30 vs
Гора Неполомице
Неделя, 21 април, 2024
LKS Лодз
13:00 vs
Лех Познан
Неделя, 21 април, 2024
Легия Варшава
15:30 vs
Шльонск Вроцлав
Неделя, 21 април, 2024
Варта Познан
17:00 vs
Стал Мелец
Понеделник, 22 април, 2024
Екстракласа, Полша Екстракласа, Полша - Кръг 30
Ягелония
TBD vs
Погон Шчечин
Събота, 27 април, 2024
Лех Познан
TBD vs
Краков
Събота, 27 април, 2024
Пяст Гливице
TBD vs
Варта Познан
Събота, 27 април, 2024
Гора Неполомице
TBD vs
Корона Киелце
Събота, 27 април, 2024
Радомяк Радом
TBD vs
Заглембе Любин
Събота, 27 април, 2024
Стал Мелец
TBD vs
Легия Варшава
Събота, 27 април, 2024
Видзев Лодз
TBD vs
Раков Ченстохова
Събота, 27 април, 2024
Шльонск Вроцлав
TBD vs
Рух Хожув
Събота, 27 април, 2024
Горник Забже
TBD vs
LKS Лодз
Събота, 27 април, 2024
Екстракласа, Полша Екстракласа, Полша - Кръг 31
Легия Варшава
TBD vs
Радомяк Радом
Събота, 04 май, 2024
Погон Шчечин
TBD vs
Гора Неполомице
Събота, 04 май, 2024

резултати

Екстракласа, Полша Екстракласа, Полша - Кръг 28
Пяст Гливице
2:0 vs
Заглембе Любин
Понеделник, 15 април, 2024
Горник Забже
2:0 vs
Шльонск Вроцлав
Неделя, 14 април, 2024
Ягелония
1:3 vs
Краков
Неделя, 14 април, 2024
LKS Лодз
3:2 vs
Радомяк Радом
Неделя, 14 април, 2024
Раков Ченстохова
1:1 vs
Легия Варшава
Събота, 13 април, 2024
Гора Неполомице
2:1 vs
Лех Познан
Събота, 13 април, 2024
Стал Мелец
0:0 vs
Видзев Лодз
Събота, 13 април, 2024
Погон Шчечин
5:0 vs
Рух Хожув
Петък, 12 април, 2024
Варта Познан
1:0 vs
Корона Киелце
Петък, 12 април, 2024
Екстракласа, Полша Екстракласа, Полша - Кръг 27
Заглембе Любин
1:2 vs
Горник Забже
Понеделник, 08 април, 2024
Легия Варшава
1:1 vs
Ягелония
Неделя, 07 април, 2024
Лех Познан
1:0 vs
Погон Шчечин
Неделя, 07 април, 2024
Видзев Лодз
1:0 vs
Пяст Гливице
Неделя, 07 април, 2024
Шльонск Вроцлав
2:1 vs
Варта Познан
Събота, 06 април, 2024
Рух Хожув
0:0 vs
Гора Неполомице
Събота, 06 април, 2024
Корона Киелце
1:0 vs
Стал Мелец
Събота, 06 април, 2024
Радомяк Радом
2:1 vs
Раков Ченстохова
Петък, 05 април, 2024
Краков
2:2 vs
LKS Лодз
Петък, 05 април, 2024
Екстракласа, Полша Екстракласа, Полша - Кръг 26
Варта Познан
1:1 vs
Заглембе Любин
Вторник, 02 април, 2024
Горник Забже
1:3 vs
Легия Варшава
Понеделник, 01 април, 2024
mach.bg
ИЗВЕСТИЯ
Използваме PUSH нотификации, за да ви държим винаги в течение.