ДОБРЕ ДОШЛИ!

Остават ти три реда до това да станеш част от най-вълнуващата и бързорастяща футболна общност в България!
Защо да го направиш ли? Виж тук:
  • ще добавяш любими отбори в личния си профил и ще получаваш новини за тях;
  • ще коментираш в общността на mach.bg;
  • ще печелиш специални значки, с които да се отличаваш сред общността;
  • ще печелиш награди от редовни съревнования и конкурси;
  • ще даваш своите прогнози и ще получаваш специални бонуси;
  • ще получаваш безплатни прогнози и съвети как най-добре да заложиш парите си.

НЕ ГУБИ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ!

ХИЛЯДИ ФЕНОВЕ ТЕ ОЧАКВАТ!

main-background-stars

лиги/купи

Efbet лига
новини класиране програма
Втора лига
новини класиране програма
Купа на България
новини класиране програма

отбори

Левски
новини класиране програма
ЦСКА
новини класиране програма
Лудогорец
новини класиране програма
Черно море
новини класиране програма

други

Футбол България новини
Национални отбори
Мини футбол
Англия

Англия

Премиър лийг
новини класиране програма
ФА Къп
новини класиране програма
Германия

Германия

Бундеслига
новини класиране програма
Купа на Германия
новини класиране програма
Италия

Италия

Серия А
новини класиране програма
Купа на Италия
новини класиране програма
Испания

Испания

Ла лига
новини класиране програма
Купа на Краля
новини класиране програма
Свят

Свят

Шампионска лига
новини класиране програма
Лига Европа
новини класиране програма
Лига на конф.
новини класиране програма
Франция

Франция

Лига 1
новини класиране програма
Купа на Франция
новини класиране програма

световен футбол

Полша

Полша.

Полша Полша

Полша.

Предстоящи
Екстракласа, Полша Екстракласа, Полша
Краков
17:00 vs
Варта Познан
Петък, 01 март, 2024
Рух Хожув
19:30 vs
Пяст Гливице
Петък, 01 март, 2024
Горник Забже
14:00 vs
Ягелония
Събота, 02 март, 2024
Шльонск Вроцлав
16:30 vs
Видзев Лодз
Събота, 02 март, 2024
Легия Варшава
19:00 vs
Погон Шчечин
Събота, 02 март, 2024
LKS Лодз
11:30 vs
Гора Неполомице
Неделя, 03 март, 2024
Заглембе Любин
14:00 vs
Корона Киелце
Неделя, 03 март, 2024
Раков Ченстохова
16:30 vs
Лех Познан
Неделя, 03 март, 2024
Радомяк Радом
18:00 vs
Стал Мелец
Понеделник, 04 март, 2024
Пяст Гливице
17:00 vs
Радомяк Радом
Петък, 08 март, 2024
Отминали
Екстракласа, Полша Екстракласа, Полша
Стал Мелец
1:0 vs
LKS Лодз
Сряда, 28 февруари, 2024
Варта Познан
0:0 vs
Радомяк Радом
Понеделник, 26 февруари, 2024
Корона Киелце
3:3 vs
Легия Варшава
Неделя, 25 февруари, 2024
Видзев Лодз
3:1 vs
Горник Забже
Неделя, 25 февруари, 2024
Гора Неполомице
2:2 vs
Заглембе Любин
Неделя, 25 февруари, 2024
Стал Мелец
0:0 vs
Раков Ченстохова
Събота, 24 февруари, 2024
Лех Познан
0:0 vs
Шльонск Вроцлав
Събота, 24 февруари, 2024
Ягелония
1:1 vs
Рух Хожув
Събота, 24 февруари, 2024
Погон Шчечин
4:2 vs
LKS Лодз
Петък, 23 февруари, 2024
Пяст Гливице
0:0 vs
Краков
Петък, 23 февруари, 2024